Kilka słów o nas

Szybkość i bezawaryjność do podstawowe cechy firmy Global - Lan

Firma GLOBAL-LAN już od 9 lat z powodzeniem dostarcza Internet do mieszkańców powiatu płockiego i gostynińskiego. Dzięki naszej ofercie klienci mają zapewniony stały, nieograniczony dostęp do Internetu dostosowany do indywidualnych potrzeb, a co za tym idzie wszelkiej ilości informacji jakże przydatnych w codziennym życiu. Chcemy aby dzięki nam i nowoczesnej technologii mieszkańcy małych aglomeracji mieli szansę na korzystanie z wszelkich usług, jakie zapewnia dostęp do Internetu.

Naszą ideą jest zapewnienie dostępu do informacji osobom młodym i starszym , które dzięki interaktywnej sieci będą miały większe możliwości rozwoju, nauki i rozrywki a także korzystanie z wszelkich usług oferowanych przez sieć np: banki, urzędy, komunikacja czy choćby zwykłe zakupy.

Nasz cel to świadczenie wysokiej jakość usług poprzez, bezawaryjność, operowanie na nowoczesnym sprzęcie znanych firm oraz udzielanie wszelkiej pomocy technicznej. Elastyczność naszej firmy sprawia, że jesteśmy gotowi na zmiany rynku i otoczenia. Dzięki temu będzie nam łatwiej utrzymać markę i prestiż. Jesteśmy po to, aby spełniać Państwa oczekiwania.
Dziękujemy za zaufanie.

Dane kontaktowe

 09-530 Gąbin

 Ul. Nowy Rynek 9

 500 060 186 lub 24 363 41 00

 global-lan@global-lan.pl

O nas

Firma GLOBAL-LAN już od 9 lat z powodzeniem dostarcza Internet do mieszkańców powiatu płockiego i gostynińskiego. Dzięki naszej ofercie klienci mają zapewniony stały, nieograniczony dostęp do Internetu dostosowany do indywidualnych potrzeb...

czytaj dalej >>

Zapoznaj się z ofertą GLOBAL - LAN